Starttimoottori BMW 1,6-3,2L

Etusivu > Autot > BMW > Sähköosat

Starttimoottori BMW  1,6-3,2L
Tuotekoodi
315.109.092
Toimituskulut alk.
139,00 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Pistokemallin tunnus: M6
Pituus 3 [mm]: 23
Kierrereikiä [kpl]: 0
Hammasluku: 9
Pituus 2 (mm): 21
Pyörimissuunta: Pyörimissuunta myötäpäivään
Laippa ø(mm): 76
Pituus 1 (mm): 185
Jännite (v): 12
Liitin: M8
Kiinnitysreikien lukumäärä: 3
Käynnistinmoottori teho (kw): 1,4

Alennusvaihteistolla

AMK ST0889

AMK 502-02351

ATL A14900S7150

BMW 12411740378

BMW 12411735400

BMW 12411726463

BMW 12411715238

BMW 12411714750

BOSCH B001111158

BOSCH 0986014900

BOSCH 0001108115

BOSCH 0001108108

BOSCH 0001108065

BOSCH 0001108054

DELCOREMY DRS4900

DRI 315008092

E.D.R 914900

ELSTOCK 26-1290

EUROTEC 11014900

FRIESEN 8014900

GKN 0001445

H.C A/S CS516

H.C A/S 111271

HELLA 8EA726162-001

LUCAS LRS750

LUCAS LRS00750

MAG 63223435

POWER MAX 8212483

QUINT FRS584

QX COMPONE QS1377

SOVEREIGN SS304

TURBOMOTOR ST02351

VALEO VS249

VALEO 726832

VALEO 726032

VALEO 458460

VALEO 455671

tech
tech
Koneistamo Hemi Motors Ky
Sammontie 1
FI-18300, Heinola
FINLAND
puh. 037182882
puh. myös tekstiviestit 037182882
hemimotors@hemimotors.fi
Y-tunnus: 1609849-5
Paytrail