Laturi Vectra A ,Omega A, Calibra

Etusivu > Autot > OPEL > Sähköosat > Laturit

Laturi Vectra A ,Omega A, Calibra
Tuotekoodi
228.136.902
Toimituskulut alk.
169,65 €
sis. ALV 24,00 %
kpl

Laturi
228.136.902
DRI

Pituus 2 (mm): 44
Liitin: M6
Pituus 1 (mm): 22
Reikä-ø 1 [mm]: 10
Paksuus 1 [mm]: 56
Ajoneuvon virtapiiri: Autoihin joissa 12V virtapiiri
Laturi varausvirta (a): 90

Soveltuvuus:

> OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i (M07) 08/1989-12/1996
> OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07) 06/1990-02/1994
> OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) 06/1990-02/1994
> OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 4x4 (M07) 06/1990-07/1997
> OPEL MONZA A (22_) 2.2 E 11/1984-08/1986
> OPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19) 09/1990-03/1994
> OPEL OMEGA A (V87) 2.0 (F19, M19, N19) 09/1990-03/1994
> OPEL OMEGA A (V87) 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19) 03/1988-03/1994
> OPEL OMEGA A StW (V87) 1.8 (F35, M35) 09/1986-03/1994
> OPEL OMEGA A StW (V87) 2.0 (F35, M35) 09/1990-03/1994
> OPEL OMEGA A StW (V87) 2.0 (F35, M35) 09/1987-04/1994
> OPEL OMEGA A StW (V87) 2.0 i (F35, M35) 09/1990-03/1994
> OPEL SENATOR B (V88) 2.5 i (P19) 09/1990-09/1993
> OPEL VECTRA A (J89) 1.8 i Cat (F19, M19) 03/1990-11/1995
> OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19) 09/1988-07/1989
> OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19) 09/1989-10/1990
> OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S 4x4 (F19, M19) 01/1989-07/1989
> OPEL VECTRA A (J89) 2.0 (F19, M19) 09/1988-09/1989
> OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19) 09/1988-10/1990
> OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19) 09/1988-09/1992
> OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19) 01/1989-10/1990
> OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19) 08/1989-07/1992
> OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat (F19, M19) 09/1988-11/1995
> OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19) 01/1989-11/1995
> OPEL VECTRA A (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19) 01/1989-10/1990
> OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V (F19, M19) 01/1989-06/1994
> OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19) 02/1990-11/1995
> OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19) 02/1990-11/1995
> OPEL VECTRA A Viistoperä (J89) 1.8 i (F68, M68) 09/1988-10/1990
> OPEL VECTRA A Viistoperä (J89) 1.8 i Cat (F68, M68) 03/1990-11/1995
> OPEL VECTRA A Viistoperä (J89) 2.0 (F68, M68) 04/1988-09/1989
> OPEL VECTRA A Viistoperä (J89) 2.0 i (F68, M68) 09/1988-10/1990
> OPEL VECTRA A Viistoperä (J89) 2.0 i Cat (F68, M68) 09/1988-11/1995
> OPEL VECTRA A Viistoperä (J89) 2.0 i GT (F68, M68) 09/1988-11/1995

Vastaavia OE numeroita:

AMK AL3688
AMK 501-01148
AUTOELECTR AEA1267
BOSCH 0986038190
BOSCH 0120469988
BOSCH 0120469924
BOSCH 0120469923
DELCOREMY DRA7190
DRI 228136902
ELSTOCK 28-1981
FRIESEN 9038190
H.C A/S CA515IR
LUCAS LRA01453
LUCAS LRA1453
OPEL 1204117
OPEL 1204053
OPEL 90413777
OPEL 90413755
OPEL 90399167
OPEL 90399165
OPEL 90397006
OPEL 90338189
OPEL 1204118
QUINT FRA871

tech
tech
Koneistamo Hemi Motors Ky
Sammontie 1
FI-18300, Heinola
FINLAND
puh. (03) 7182 882
hemimotors@hemimotors.fi
Y-tunnus: 1609849-5
Paytrail