Startti Alfa 164, Fiat croma V6, Lancia

Etusivu > Autot > FIAT > Sähköosat > Startit

Startti Alfa 164, Fiat croma V6, Lancia
Tuotekoodi
310.007.092
Toimituskulut alk.
115,00 €
sis. ALV 24,00 %
kpl
Käynnistinmoottori DRI310.007.092

Liitin: M8

Kiinnitysreikien lukumäärä: 3

Kierrereikiä [kpl]: 0

Pituus 2 (mm): 9,5

Pituus 3 [mm]: 25

Pyörimissuunta: Pyörimissuunta myötäpäivään

Hammasluku: 9

Pituus 1 (mm): 195

Laippa ø(mm): 76

Jännite (v): 12

Pistokemallin tunnus: Plug

Käynnistinmoottori teho (kw): 1,4

Soveltuu:

> ALFA ROMEO 147 (937_) 3.2 GTA (937.AXL1) 02/2003-03/2010
> ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) 03/1992-05/1995
> ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) 09/1992-12/1997
> ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 09/1997-09/2002
> ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 10/2000-09/2005
> ALFA ROMEO 156 (932_) 3.2 GTA (932AXB) 03/2002-09/2005
> ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 02/1997-08/2003
> ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100) 02/1997-05/2006
> ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 3.2 GTA (932.BXB00) 03/2002-05/2006
> ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 06/1987-09/1998
> ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 11/1987-10/1992
> ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L) 06/1987-09/1992
> ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2H) 06/1987-09/1992
> ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.H3) 09/1992-09/1998
> ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) 03/1991-09/1992
> ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.K3) 09/1992-09/1998
> ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 V6 09/1992-09/1998
> ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164.K1) 09/1992-09/1998
> ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) 02/1994-09/1998
> ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV (164.H1) 09/1992-09/1998
> ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 i.e. QV (164.AG) 09/1990-09/1992
> ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.A) 06/1987-09/1992
> ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) 06/1987-09/1992
> ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) 09/1992-09/1998
> ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 V6 (936A3___) 09/1998-10/2000
> ALFA ROMEO 166 (936_) 2.5 V6 24V (936A21__) 10/2000-06/2007
> ALFA ROMEO 166 (936_) 2.5 V6 24V (936A2___) 09/1998-12/2006
> ALFA ROMEO 166 (936_) 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001) 09/1998-06/2007
> ALFA ROMEO 166 (936_) 3.0 V6 24V (936A11__) 10/2000-06/2007
> ALFA ROMEO 166 (936_) 3.2 V6 24V 10/2003-06/2007
> ALFA ROMEO GT (937_) 3.2 GTA 11/2003-09/2010
> ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A) 06/1995-09/1998
> ALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1) 10/1996-10/2000
> ALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1B__) 10/2000-10/2005
> ALFA ROMEO GTV (916_) 3.2 V6 24V 04/2003-10/2005
> ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 V6 Turbo (916S2A) 05/1998-04/2005
> ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1) 06/1995-04/2005
> ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1B00) 09/1994-04/2005
> ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 24V (916S1) 01/1999-10/2003
> ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.2 V6 24V 04/2003-04/2005
> FIAT CROMA (154_) 2500 V6 06/1993-08/1996
> LANCIA KAPPA (838_) 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA) 10/1994-10/2001
> LANCIA KAPPA Coupe (838_) 3.0 24V (838CD, 838CD11A) 11/1996-03/2001
> LANCIA KAPPA SW (838_) 3.0 24V (838BD11A) 07/1996-10/2001
> LANCIA THEMA (834_) 3000 V6 (834GD, 834FD) 08/1992-07/1994
> LANCIA THEMA SW (834_) 3000 V6 (834GD, 834FD) 09/1992-07/1994
> LANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101) 07/2002-07/2009
> LANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 05/2003-07/2009

Vastaavia OE numeroita:


ALFA 60813460
ALFA 605128470
ALFA 55195503
ALFA 195100503000
ALFA 77274850
ALFA 60814706
AMK ST2935
AMK 502-00118
AUTOELECTR AES7142
BOSCH 0986015600
BOSCH 0001108242
BOSCH 0001108241
BOSCH 0001108225
BOSCH 0001108159
BOSCH 0001108126
BOSCH 0001108048
BOSCH 0986015607
DELCOREMY DRS5600
ELSTOCK 25-0218
EUROTEC 11015600EU
FIAT 60875810
FIAT 60512847
FIAT 46414831
FRIESEN 8015600
H.C A/S CS585
HELLA 8EA726209-001
LUCAS LRS742
LUCAS LRS00742
VALEO 458195

tech
tech
Koneistamo Hemi Motors Ky
Sammontie 1
FI-18300, Heinola
FINLAND
puh. (03) 7182 882
hemimotors@hemimotors.fi
Y-tunnus: 1609849-5
Paytrail